| Ioana :x a întrebat:

Mi-am activat optiunea cu internet si mail pe mobil (vodafone) cu 1.99/pe luna prima luna gratis am primit primul mesaj ca am primit 100 mb trafic national pentru net si email valabil 30 de zile optiunea se reinnoieste automat luna viitoare in al 2 lea mesaj imi spune ca netul a fost activat. dupa ce au fost setate setarile primite automat prin SMS ( nu am primit niciun mesaj cu setari) click pe nu stiu ce si gasesc orice vreau pe net. Ce sa fac sa intru pe net? crying
Care setari plz HELP FUNDA

5 răspunsuri:
| Ioana :x explică:

Samsung am

| Ioana :x explică:

Puteti sa imi spuneti voi setarile va rog?

| dana5025 a răspuns:

Cauta setarile de la cineva care deja le are si punele manual

| Levente a răspuns:

Ce telefon ai?

| mimitza_7330 a răspuns:

Depinde si ce telefon ai...pe unele nu poti pur si simplu, si eu am incercat, dar daca ai un telefon bun intra in meniu si da la vodafone live! sau la internet... daca nu iti e folositor ce ti-am spus eu pana acum ar fi mai bine sa te uiti in carticica de utilizare a telefonului tau.