| umbra09 a întrebat:

Buna ziua as avea nevoie de un program free gratis case sa citeasca niste texte dar nu cu licenta cum e ivona sau sa-mi citeasca 250 de cuvinte vreau sa citeasca pana la 1000 de cuvinte cel putin. va rog ajutati-ma dar sa fie gratis program sait orce si sa citeasca ce scrii pe google e bun ca pun textul acolo si tot aia e orce program free va rog mult dau funda big grin

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu știu cu exactitate dar știu că avea chiar windowsul o aplicație în control panel pentru hadicapați unde la fel scriai și vorbea. Uităte pe acolo

| umbra09 explică:

Ba ma faci handicapat mie doar lene sa citesc referatele...

| umbra09 explică:

Daca stiti un program free sa-mi spuneti va rog doar sa fie in romana