| DatesIonutCatalin a întrebat:

As avea si eu o intrebarebig grine ce nu pot descarca fisiere care au terminatia ".exe"?
Vreau sa specific ca am windows xp.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Petrica123 a răspuns:

Sincer,nu am auzit de el..Incearca si u astea mai cunoscute si mai bune... Avast, AVG ar fi ceva bun, Kasperksy... Funda daca merge?

5 răspunsuri:
| Petrica123 a răspuns:

Simplu! Antivirusul. Apropo, ce antivirus ai?

| DatesIonutCatalin explică (pentru Petrica123):

Super anty spiware

| DatesIonutCatalin explică (pentru Petrica123):

Multumesc,chiar a mers happy

| Petrica123 a răspuns (pentru DatesIonutCatalin):

Sincer,nu am auzit de el..Incearca si u astea mai cunoscute si mai bune... Avast, AVG ar fi ceva bun, Kasperksy... Funda daca merge?

| Adrian0s a răspuns:

Cand dai save incearca sa le schimbi numele la downloadwinking