| gandbun a întrebat:

Buna ziua!
As dori o lamurire in ce priveste Blacklist din telefon: daca o persoana m-a "trecut" in Blacklist al telefonului sau si primesc automat ton de ocupat cu mentiunea"reject", el poate vedea apelurile mele, adica primeste un mesaj ori de cate ori a fost sunat de cineva din blacklist? Poate vizualiza apelurile mele daca sunt trecuta in blacklist?
Si inca un lucru: in momentul cand il sun si primesc acel ton de ocupat cu reject, telefonul sau il atentioneaza cumva ca e apelat?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu, nu il atentioneaza. Cel putin la mine nu arata