| Buşe_Lavinia_1992 a întrebat:

M-am apelat singura si dupa aceea ma suna numarul meu inapoi incontinuu(de 3-4-5ori).Am respins apelurile si pentru ca mi-a fost frica sa răspund (apropo,sunt la telekom)

Acum,o prietena cand si-a bagat numarul meu in telefon nu ii mai apar la whatsapp (zice ca nu am whatsapp).Am sunat-o, m-a sunat si niciuna dintre noi nu primește apelul(eu nu primesc de la ea/ea nu primeste de la mine).Mi-e tare frica, e asa ciudat sa te sune numarul tau de telefon inapoi.Ce am facut? Ce consecințe are apelul ala? Cum pot sa rezolv chestia asta? Va rog din suflet, daca ma puteti ajuta ar fi superb.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu cred că te poți suna singură. În principiu primești ton de ocupat.

| Digikey a răspuns:

Iti era teama ca o sa vorbesti cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sosia ta dintr un univers paralel te o sunat happy

| Andrei200202 a răspuns:

Esti paranoia de fel?

| kevin9 a răspuns:

Stai linistita, nu ai de ce sa te temi