| prodanflorin a întrebat:

Buna ziua as dori sa fac un server de metin dar imi trebuie minim 2 GB rami sad si eu am doar 1 GB rami sad nu pot sa-mi fac 2Gb rami dar fara sa platesc ca am doar 13 ani crying?

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Nu conteaza cati ani ai poti comanda doar sa ai acordul parintilor. Daca vrei RAM in plus spune ce placa de baza ai si memorile ce marca si frecventa sunt ca sa evitam problemele de compatibilitate.Si fara sa platesti nu ai cum cel mult daca stii pe cineva (un prieten) care nu mai are nevoie de RAM.

2 răspunsuri:
| prodanflorin explică:

Da stiu pe cineva care are 2 gb rami si nu-i ma ivrea ca n-are nev de rami el asculta doar muzica. cum imi poate trimite rami?

| prodanflorin explică:

Am: AMD Sempron(TM) Procesor 2800+ 1. 61GHz memory ram 1.00 GB 32-bit operating System windows 7 ultimete