| sexlove a întrebat:

Buna ziua as dori sa ma ajutati ceva legat despre facebook. Cum fac atunci cand ma loghez pe facebook sa nu ramana adresa de e-mail cu care m-am logat memorata?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa ce te deloghezi, sterge Cookie si memoria Cache din browser. Nu stiu ce browser ai ca sa-ti spun pasii. Dupa ce ai sters cookie si cache nu iti mai apare.

Daca ai alte completari foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg

| sexlove explică (pentru neluL):

Am Mozilla...mai exact unde trebuie sa intru?

| neluL a răspuns (pentru sexlove):

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).

| anchidingabriela a răspuns:

Acolo unde iti scrii emailul si parola ai dedesubt "keep me logged in" tu trebuie sa nu bifezi aia ca sa nu ramai logat/a