| KulicaKulica1986 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o tableta E-Boda Impresspe3d E200, android 4.0;(specificatii tehnice aici: http://www.flanco.ro/......egru.html) si as vrea sa aflu daca o pot conecta la internet fara router wireless si fara wi-fi, adica doar prin modem (romtelecom AnyDATA ADU-510L). Multumiri anticipate!

2 răspunsuri:
| Leustik a răspuns:

Nu poti ca e doar wifi nu si 3g

| Florin0110 a răspuns:

Buna!
Daca tableta nu are o intrare pentru cablul modemului, nu se poate conecta la Internet decat prin modem prevazut cu wireless, sau, cartela telefonica.