| teo812 a întrebat:

Ce imi recomandati? Tableta Allview Speed City sau Tableta Allview Alldro 3 Speed DUO si as dori sa motivati, daca se poate. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Salut.
Eu iti recomand tableta Allview Alldro Speed City pentru ca:
-are procesor dual-core 1.5 ghz (in total 3.0 ghz).
-jocurile iti ruleaza excelent.
-uite cateva jocuri de tableta:
Grand Theft Auto Vice City : http://www.youtube.com/watch?v=2MUhMpEzhPc (in video este prezentat pe Ipad, dar merge si pe Allview alldro speed city)
Grand Theft Auto 3 : http://www.youtube.com/watch?v=95c3HYpnXkI
Subway Surfers : http://www.youtube.com/watch?v=DW0gGnZz7RM
Temple Run 2 : http://www.youtube.com/watch?v=ykbPbAWRWLE
P.S. poti descarca aceste jocuri gratis de pe apkmania.com
FUNDA?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ce buget ai pentru tableta?

| teo812 explică (pentru laptopnews):

800 lei

| CatalinAlexandru28 a răspuns (pentru teo812):

Http://www.mediagalaxy.ro/......-4-1-negru
De aici poti cumpara tableta la pretul de 429.90 lei.

| AddXf a răspuns:

AM Allview Speed City si e prea bunawinking. Nu stau sa-ti insir motivele pentru ca sunt prea multe. Touc-ul e super ok. In plus, City are 1.5 ghz si nu 1 ghz. Este tableta ideala pentru internet si tot ce tot ce tine de jocuri&aplicatii. Funda puppy dog eyes?

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. Depinde ce doresti! Daca vrei sa iti iei o tableta ieftina, portabila, si nu vrei sa faci mare lucru cu ea (angry birds, facebook). La Hardware nu prea e diferenta, in afara de ecran. daca o sa tii tableta mai mult pe acasa, mai bine ar fi sa iti iei cea de 10". Cea de 10" este mai scumpa, logic, dar cu ea poti sa faci mai multe lucruri, si daca mergi in vreo vacanta pe undeva, poti sa iti iei si filme, pe langa aplicatii, fara sa ramai fara spatiu, pentru ca cea de 10" are 16GB in loc de 8 memorie interna.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

EU am Alldro 3 Speed DUO.E super buna. Are un desing slim, super dragut. WIfiul merge fulger.Sunetul se aude foarte bine.Camera foto e super ok.3G e senzational. funda?