| Stefan_Iulian_Nastasie_1992 a întrebat:

Cine poate sa-mi zica de ce mi se bloceaza windows-ul la Setup is loading files(Kernel Debugger DLL) atunci cand vreau sa-l instalez.Dau funda

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Reinstaleză-ți Windowsul. Pune un WIndows curat. Acel Windows ori a fost scris prost ori este descărcat de cine știe pe unde.

| SuiramX a răspuns:

Cd-ul cu windowsul respectiv nu e facut cum trebuie o copie sau facut la viteza mare incearca alt cd cu windows si iti va merge, sau daca iti faci cd cu windows prin nero la maxim viteza 16