Sall. Am vrut sa reinstalez un windows xp si cand ajunge la Setup is loading files (Kernel Debugger DLL) se blocheaza. Mi-au intrat 2 virusi pe care i-am scos cu antimalware bytes. Am incercat si alte versiuni dar tot aceeasi figura face la instalare.Cine ma ajuta are funda *

2 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Windows-urile tale de pe cd sau de unde le-ai downlo'dat sa fie vechi.Roaga si tu pe cineva de pe aici de pe site(sunt destui) sa intre cu teamviewer si sa-ti puna un windows bun.(scuze dar eu nu am chef)succeswinking

Pai am un windows xp sp3 pe cd si am reusit sa-l instalez de multe ori inainte sa-mi intre virusii