| nebunatik94 a întrebat:

Cum pot afla cine imi viziteaza profilul pe facebook? spunet-mi si mie va rog cine stie

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Din câte ştiu eu, nu poţi afla cine îţi vizualizează profilul pe Facebook.

Pa-pa.

| Rakanishuu a răspuns:

Poti daca gasesti aplicatii de genul " Vezi cine iti viziteaza profilul cel mai des" Le iei de pe Broasca Dilie, Aplicatii Funny etc. big grin

| PerfectLife a răspuns:

Buna! Nu poti afla asta.

| Zeppa03 a răspuns:

Nu poti afla, cei ce scriu asta pe facebook si dau niste link-uri cum ca ai putea vor doar sa accesezi anumite pagini, de obicei sunt virusi.

| Smoke323 a răspuns:

Nu poti.

| Damian_Curcan_1998 a răspuns:

Nu!