| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! De ce nu pot vedea răspunsul la întrebările mele de pe Brainly

Răspuns Câştigător
| AlinSamson a răspuns:

În mod normal, răspunsurile la întrebările tale ar trebui să fie vizibile imediat după ce le-ai postat. Dacă nu vezi răspunsuri, acest lucru poate fi cauzat de mai multe motive.

1. Întrebarea ta poate fi prea complicată sau prea largă pentru a primi răspunsuri. Încearcă să fii mai specific în ce întrebi și să adaugi cât mai multe detalii despre subiectul tău.

2. Poate că ai postat întrebarea prea recent și nu ai primit încă răspunsuri. Încercați să așteptați câteva ore sau chiar câteva zile pentru a primi răspunsuri de la alți membri Brainly.

3. Poate că ai postat întrebarea într-o categorie greșită și nu ai primit răspunsuri. Încearcă să postezi întrebarea în categoria corectă

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Sper ca esti logat.

Intrebarea ta nu este disponibila - Brainly are o baza de date vasta de intrebari si raspunsuri, dar nu toate intrebarile au raspunsuri disponibile.

Intrebarea ta este formulata incorect - Daca intrebarea ta este formulata incorect sau este neclara, este posibil ca raspunsurile sa nu fie afisate. In acest caz, este recomandabil sa reformulezi intrebarea.

Intrebarea ta nu este in domeniul de aplicare - Brainly se concentreaza pe subiecte de invatamant si educatie, asa ca daca intrebarea ta nu este in acest domeniu, este posibil sa nu existe raspunsuri disponibile.

Probleme tehnice - in cazul in care intampinati probleme tehnice cum ar fi probleme cu conexiunea la internet sau cu browser-ul folosit, acest lucru poate duce la imposibilitatea de a vedea raspunsurile la intrebarile tale.

Ppoti sa contactezi suportul tehnic al Brainly pentru ajutor suplimentar.