| catalinani a întrebat:

Buna ziua, de o saptamana am probleme cu cursorul de la laptop imi ingheata si trebuie sa dau Ctrl Alt Del sa selectez cu sagetile de directie manager aplicatii si se redeschide si merge pana ingheata iar. Recent, de ieri adica, nu mai deschide documente sau foldere, sunt obligata sa dau click dreapta sa selectez Deschidere etc.
Am nevoie sa lucrez pe documente din folder din Drive si nu pot deschide documentul, ma pune sa deschid cu zip si daca reusesc cand dau click dreapta imi cere sa aleg niste programe.
Va rog sa imi spuneti ce sa fac deoarece ma dispera, destul toata saptamana am dat restart de o mie de ori pe ora. In plus se trezeste si imi apar liste cu comenzi din alte domenii sau zone nesolicitate de mine sau neadecvate.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa o scanare antivirus!
Iti recomand ESET online (de uica folosinta).
Seteaza scanare profunda si iti va gasi "faptasii".