| frumosul1 a întrebat:

Detin un Samsung S5230 Star si as vrea sa stiu cum pot face sa-mi mearga o cartela SIM Digi RDS.L-am luat de la Vodafone,merge pe toate retelele,dar, cand bag cartela digi, imi apare pe ecran sim necunoscut sau ceva de genul.Dau funda pentru rezolvare! P.S:sa nu fie o solutie la care sa trebuiasca sa sterg tot ce-i pe telefon

Răspuns Câştigător
| Ştefan_Danii_1994 a răspuns:

Du-te la GSM sau la cineva care decodeaza telefoane happy. Digi nu este recunoscuta de toate telefoanele. Funda?

3 răspunsuri:
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii resetezi setarile.

| Denis505 a răspuns:

Si eu am tot Samsung star dar imi merge cartela digi.mi-a mers din prima, incearca sa vezi daca e pusa bine(unele Samsung s5230 au probleme la tablita aia unde bagi cartela...iar sau poate are vreo problema cartela, gen zgarieturi sau chestii de genu asta