| anonim_4396 a întrebat:

imi spune si mie cineva cum sa instalez un windows pe laptopul Dell, imi da un C mare ce trebuie sa scriu acolo ca nu stiu?

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu am înțeles despre ce e vorba, eroare sau te pune să creezi partițiile, dar, am detaliat pe site-ul meu(e la profil) la secțiunea de it și calculatoare cum se face asta(cu poze și pas cu pas). Poate te ajută. Daca apar erori sau anomalii recomand să faci o poză cu telefonul și s-o postezi aici; E mai sigur ca să-mi pot da seama mai ușor de problema întâmpinată. Succes

| darrio2007 a răspuns:

Suna un prieten. Care se pricepe. Daca intrebi asa ceva e clar ca habar n-ai.

| gelu1970 a răspuns:

Alexutza_Ale_1991 folosesti whatsapp?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da folosesc whatsapp si nu prea stiu cum sa explic ca nu ma prea pricep la laptopuri si poza nu stiu cum sa. Pu

| BobocelMihai a răspuns:

Buna acel C (mare) este prescurtarea de la Command Prompt.Nu conteaza asta. Iti trebuie cd cu windows dupa care intri in bios apasand tastele delete sau F!, F2, F12 dupa caz.

| Bobbb a răspuns:

*laptop
in rest continutul este neinteligibil

| QwertyBeast a răspuns:

Poți face o poză? Nu prea înțeleg ce vrei tu să descrii.