| ShizoPhenltlat a întrebat:

Am vrut sa va intreb: Am vazut un fel de "Windows 8 pro" si vroiam sa stiu cum se foloseste. Pot sa cumpar Windows 8 si sa il instalez pe leptopul meu? Am Leptop Dell, Windows 7. happy Va rog sa ma ajutati. Deci vreau doar sa cumpar Windows 8, si sa il instalez pe laptopul meu. happy Se poate?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Da, se poate cumpara si instala! Dar mai bine ai ramane la 7, ca s-ar putea sa fi dezamagit mai tarziu si o sa-ti fie dor de 7 si interfata Aero.

2 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Nu te sfatuiesc pentru ca Windows 8 este putin mai greu de utilizat!