| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a întrebat:

intrebarea mea este urmatoarea... am un laptop Toshiba Satellite l650 si win 7 in el, stie cineva unde se act bluetoothu? ca am incercat FN + F8 in acelasi timp... dar nimic straight face si am nevoie de bluetooth big grin

dau fundoi la cine ma ajuta :X

multumesc :*

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Modelul acela de laptop, din câte ştiu eu, nu are bluetooth încorporat.
Prin urmare, trebuie să-i pui tu bluetooth şi, o dată ce cumperi unul extern, urmezi acele instrucţiuni.
Nu poţi activa ceva ce nu există în calculatorul tău.
Totuşi, dacă ai deja, sau mă înşel eu şi laptopul tău totuşi are, atunci caută în Device Manager şi dă-i "enable" sau vezi dacă nu cumva este în conflict cu sistemul de operare căci o fi el Windows 7 magic, dar face probleme cu compatibilităţile în draci.
Salutări.

1 răspuns:
| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ explică:

Are bluetooth incorporat... da nu stiu cum sa. l act straight face o fi de la win 7...nu stiu straight face