| Hasss a întrebat:

Buna ziua la toti! am o intrebare credeti ca imi va merge windows 7 pe procesor dual core 1.8 ghz 2 gb ram si placa video GeForce 7300/7200 GS si daca imi va merge spuneti-mi daca pe windows 7 cu cerintele mele merge si fifa 2007 pls big grin

Răspuns Câştigător
| Daniel_5468 a răspuns:

Da, iti merge 100%winking

Fifa 2007 iti merge cred, ca are minium :

- Processor: 1. 3GHz
- RAM: 256MB
- Video Memory: 64MB

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Antaury97 a răspuns:

Ar merge, dar nu merg alte jocuri in gen nfs hot pursuit sau altele cu grafica foarte buna, doarece placa video nu e suficienta. ai doar 1.8 ghz. de obicei jocurile au nevoiie de 2 si ceva. eu am de 3.2 si nu am probleme