| Serathil a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa gasesc un driver pentru placa video asus 9250 ge td 256 mb? Nu am gasit nicaieri sa descarc acest driver! Va multumesc! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Http://support.asus.com/download/Options.aspx?SLanguage=en&type=1 dai la automatic detection iar situl iti va gasi automat driverul la placa ta(daca este instalata in pc-ul de pe care accesezi situl). daca nu, dai la select manual modelly.si cauti acolo.