| ZeePinkStar a întrebat:

Buna ziuahappy Mama mea a primit o masina de cusut din Anglia, a folosit-o cateva zile si acum nu ii mai coase firul de pe suveica. Nu a schimbat acul, nu a facut nimic, pur si simplu nu ii mai coase. Din cate am inteles suportul la suveica ar trebui sa se roteasca pentru a o roti si pe aceasta si sa scoata firul, dar nu se roteste... Va rog frumos, cine se pricepe sa ne dea un sfat. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| adi955 a răspuns:

Pai daca a cusut tot felul de hainecu acelasi ac sar fi putut bloca big grin, dar daca nu este blocata trebuie sa schimbe suveica pentru ca s-a rupt sau, s-a blocat ata in ea :*