| xt9000 a întrebat:

merita un HTC desire simplu? cum este in comparatie cu Samsung galaxy ace plus?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Nistorica_Vladimir_1992 a răspuns:

Desire s e mai bun ca ace plus.....totusi mai bine ti-ai lau un Samsung galaxy s sau galaxy s plus....nu sunt cu mult mai scumpe(in jur de 1000 de lei) uite un site cu telefoane ieftine www.telefonultau.eu

2 răspunsuri:
| pinkeye a răspuns:

Buna si tie...acum cateva zile o buna prietena de-a mea si-a luat un HTC explorel care s-a stricat,ma rog!
Nu stiu,de ce,dar in toate cazurile de HTC pe care le-am auzit am inteles ca s-au stricat, dar nu stiu de ce!
Oricum na, sper ca tine Htc Desire, ddar eu as tinde spre Sgh galaxy ace plus, nu stiu de ce dar oricum ele sunt bune, tin si chiar imi place e super!
Sper ca am fost de ajutor!