| vandschimbcumpar a întrebat:

mi-am luat de curand un ipod touch 2g 8gb si nu stiu cum sa pun pe el aplicatii, muzica, jocuri, imagini etc.Ma puteti ajuta pas cu pas? Am citi pe net de programul ala iTunes l-am descarcat, l-am instalat, am dat restart la PC si imi da o eroare, am incercat de zeci de ori si de fiecare data am esuat, astept ajutor

Răspuns Câştigător
| ccosmin a răspuns:

Te salut. uite cum faci dupa ce ai download itune conectezi ipod-ul la el o sa iti apara in bara din stanga,, x ipod,, exemplu si sub el scrie muzica video etc la muzica acolo bagi melodiile iar pentru aplicatii intri la apps si le copiezii acolo sper sa fiu te ajutor

| vandschimbcumpar explică (pentru ccosmin):

Pai eu am descarcat itunes si il am in PC si cum conectez ipodu la el? bag usb in ipod si instalez itunes?

4 răspunsuri:
| ccosmin a răspuns:

Da conectezi ipod la pc si o sa ti se deschida direct itunessi iti apare in bara din stanga ipod.

| vandschimbcumpar explică:

Pai eu am itunes in pc descarcat, cum conectez ipodu la el? bag usb in ipod?

| ValyLoveMusic a răspuns:

Am si eu aceiasi problema.da doar la aplicatii te-as ruga daca poti sa imi dai add sa imi arati ca poate pe mine tehnologia ma depaseste si cu siguranta asta cred ca se intimpla sad ...downloadez aplicatiile dar in fisieru downloads acolo raman nu le mai pot face nimica de acolo id meu este Alberto_4_w te rog daca ma poti ajuta ...Multumesc Anticipat big grin