| edix29 a întrebat:

Buna ziua, mi-am reinstalat whatapp-ul și când l-am deschis mi-a arătat sa fac fac backup la 2GB de fișiere iar eu aveam în jur de 11GB inainte sa-l dezinstalez. Când am dat sa fac backup am recuperat doar o parte din poze fără nicio filmare. Știe cineva ce pot face?

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Ia si citeste de aici https://www.tenorshare.net/......store.html Aplicatia e cam proasta pe partea asta, nici nu stiu daca poate sa faca backup mai mult de 2gb plus ca tine minte tot timpul ultimele 7 zile, vezi ce poti intelege de acolo de pe site.