| Oneoneone a întrebat:

...nu pot citi niciun fisier pdf si nici de alt fel sad cred ca am nevoie de un executabil nu? va rog, mult ajutati-ma multumesc.

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Da ai nevoi ce zici de Adobe Reader
Are 66 mg dar este cel mai bun program care deschide astfel de fisiere il poti lua de aici
http://get.adobe.com/reader/
Vezi sa debifezi casuta care iti include si antivirusul ala mcafee dar daca vrei sa il ai in pc poti so lasi bifata dar te sfatuiesc so debifezi

| Oneoneone explică (pentru Scherimuvi):

Multumesc, multumesc foarte mult!
Sunt fericita, am reusit! big hug Era sa pup si monitorul de bucurie tongue happy
Multumesc!

5 răspunsuri:
| YukiiLee a răspuns:

Pentru a citi fisierele de tip pdf, ai nevoie de Adobe Reader.
Il poti lua de aici -> http://get.adobe.com/reader/ :]

| Oneoneone explică (pentru YukiiLee):

Multumesc, foarte mult! kiss

| YukiiLee a răspuns (pentru Oneoneone):

Cu placere. :]

| Allex1994 a răspuns:

Vrei sa joci fifa 07, 08, 09 , 10 cs 1,6, septica si multe alte jocuri? cupe si campionate online, clasamente in timp real, sute de jucatori din toata tara si nu numai, clasamente, statistici si note pentru fiecare jucator, actualizate dupa fiecare meci. doar pe www.ecupe.ro ...va asteptam si pe voi sa ne demonstrati ca sunteti cei mai buni ...intrecandu-va cu cei mai buni din tara .