| Laura a întrebat:

(Nu ma prea pricep cu chestiile astea). Am downloadat un joc si am mai multe foldere (CD1, CD2, CD3, CD4, CD5), toate cu niste fisiere arhivate, insa niciun fisier executabil sau kit de instalare. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Dezarhivezi arhivele sau arhiva(cred ca sunt pe parti daca sunt asa doar una trebuie dezarhivata). pentru asa ceva poti folosi 7z asta e gratis sau winrar, power archiver sunt multe dar iti recomand winrar. Daca mai ai probleme da un mesaj la privat si te ajut acolo mai bine.

| katalyn27 a răspuns:

Daca sunt arhivate, de dezarhivezi, si presupun ca toate sunt imagini. iso, trebuie sa iti instalezi demon tools, si apoi instalezi prima imagine, incepi sa instalezi jocul si pe parcursul instalari, o sa-ti ceara si cd2, 3, 4, 5, si dupa ce ai terminat, intri pe cd1 din nou, te uiti daca are crack, il copiezi in folderul unde ai instalat jocul il copiezi, si gata.

| ilovemilka a răspuns:

Incearca cu daemon tools litewinking
asa am facut si eu cu un joc si a functionatbig grin
incearca si tu:*
funfitsa?batting eyelashes

| ionutz_7853 a răspuns:

Deci: primul pas. downloadezi daemon tools. sunt mai multe arhive nu? dezarhivezi prima arhiva. dai mount image cu daemon tools si instalezi,,, asa faci si cu urmatoarele cD-uri. bafta. dai pm daca nu iti iese. sau YM : ion_caval