| HPNova a întrebat:

Numai ce am achizitionat niste casti Marvo HG9012 prin USB si am conectat casti la la USB ele merg sunetul e ok, microfonul la fel luminile, tot. Dar ele sunt 7.1 si au driver pe site..asa ca l-am download-at si cand incerc sa il pornsec si sa instalez driverul imi spune ca nu am conectat castile si se inchide. Ce as putea sa fac? am incercat totul si nu merge nimic si ar trebui sa ma ingrijoreze? adica driverul ala ajuta cu mult?

Răspuns Câştigător
| Trioda a răspuns:

Posibil ca driverul testat de tine sa NU fie compatibil cu sistemul tau de windows!
Cred ca discerni intre 32 si 64 de biti, adica despre ce este vorba, alege driverele compatibile dupa aceste considerente, si conform sistemului tau.
Revin-o la varianta care lucreaza, este mai intelept.
Succes!