| Iulian2507 a întrebat:

Stie cineva de ce imi da eroarea asta cand incerc sa instalez gta v? http://postimg.org/image/gx5gjpce1/

10 răspunsuri:
| Iulian2507 explică (pentru K0sti):

Am windows 7

| K0sti a răspuns (pentru Iulian2507):

M-a dus in eroare wallpaperul! Poate nu e buna imaginea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Mie nu mi se pare ca are windows 10. Iar in al doilea rand eu am WIndows 10 si nu am nicio problema cu jocurile.

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Stickul sau CD-ul are 0 biti liberi vad, s-ar putea sa ii lipseasca fisiere din jocul pe care l-ai pus, si vezi daca este formatat NTFS (daca e stick). Bafta! big grin

| Iulian2507 explică (pentru PrecizeEveR):

Frate eu am incercat sa montez imaginea nu sa o pun pe stick...

| PrecizeEveR a răspuns (pentru Iulian2507):

A da, greseala mea, vezi daca ai facut totul bine:
https://www.youtube.com/watch?v=kw70mZ-JF4A
:D

| PrecizeEveR a răspuns:

Am uitat sa precizez:
s-ar putea sa iti lipseasca deoarece cred ca nu a mai incaput jocul cand l-ai pus, fiindca vad ca e 0. nu mai putin