| Bogdanys a întrebat:

Sunt in clasa a 10 a Mate-Info cu engleza intensiv. Mai am putin si termin ECDL-ul. Cineva mi-a recomandat ca dupa ce termin ECDL-ul, ar fi bine sa incep cursurile CISCO. Dar nu stiu: in ce constau aceste cursuri, cat costa si unde pot sa fac aceste cursuri? Voi ce credeti este bun CISCO? Va multumesc anticipat!(Ofer funda+vot celui ce ma ajuta).

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bine faceai CISCO daca vrei sa ai o cariera legata de IT, ecdl e un nimic, bani dati degeaba.

CISCO sunt cursuri de retelistica care pot ajunge pana la un nivel foarte profesional, iar diploma este recunoscuta si apreciata. Nu stiu cat costa, dar de obicei se face in centrele universitare mari