| Kidd4Kiddutza a întrebat:

Ziua tatalui meu e pe 31 decembrie si ma gandeam sa ii i-au un aparat de laminat dar nu stiu ce face. Deci Ce face un aparat de laminat? Ca sa stiu daca ii iau sau nu.

Răspuns Câştigător
| MalinaH a răspuns:

Aparatul de laminat inveleste hartiile in folia aceea in care sunt invelite diplomele, sau alte hartii.

2 răspunsuri:
| cuib a răspuns:

De unde ti-a venit ideea asta cu aparatu de laminat atat timp cat nu stii la ce se foloseste big grin
Cred ca te refer la aparatul acela ce iti poate pune o coala de hartie intre doua folii de plastic subtire si transparent

| gAbY4Fun1 a răspuns:

Mai bine sa ii cumperi un parfum barbatesc.Cam asta le place lor.