| 33lasuta a întrebat:

Știe cineva care este metoda de a vedea cât de mult am petrecut pe o aplicație?(pe iPhone). Doresc sa stiu timpul petrecut de cand a fost instalată aplicația. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| shu7e a răspuns:

Aceste date nici Apple si nici google nu le face publice. insa sunt aplicatii care iti pot monitoriza cum folosesti telefonul cat de des, ce aplicatii, cat le folosesti, e cate ori ai aprins ecranul...
da un search si sa gasesti o multime

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Probabil 16 ore ziua x nr luni de cand ai instalat-o, si scade pauza de masa laughing