| octav005 a întrebat:

Bună ziua. Știe cineva dacă se poate verifica câte ore de funcționare are o tableta ipad mini gen 1?

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Este posibil să verificați câte ore de funcționare are o tabletă iPad Mini prima generație. Pentru a face acest lucru, urmați acești pași:
Deschideți aplicația "Setări" pe iPad Mini.
Navigați către "General" în meniul din stânga.
Derulați în jos și selectați "Utilizare".
În secțiunea "Utilizare", veți vedea o listă cu aplicațiile și cât timp a fost folosit fiecare în ultimele 24 de ore și în ultimele 7 zile.
Pentru a vedea câte ore de funcționare a avut iPad Mini în total, veți găsi informații sub "Timpul de utilizare" și "Timpul de standby".
Această metodă vă va oferi o estimare a timpului total de funcționare al iPad-ului, deoarece înregistrează atât timpul în care dispozitivul este activ și utilizat, cât și timpul în care este în modul standby.

| ___XxwR a răspuns:

Deschide Setări -> Baterie -> Stare Baterie pentru a vedea câte ore de funcționare are iPad-ul Mini de primă generație.

| octav005 explică (pentru ___XxwR):

Asta am facut dar imi zice utilizarea de la ultima incarcare completa. Eu vreau sa aflu pe toata perioada de cand sa fabricat daca se poate