| SynapseNinja a întrebat:

Știu că am mai pus o întrebare anterioară cel puțin la fel de asemănătoare, dar vreau mai multe lămuriri. Aș vrea să mă înregistrez pe Google Cărți ca editor, cum procedez? Știu ca îți trebuie o invitație sau ceva de genu de la cineva care este deja înregistrat?

Răspuns Câştigător
| GadgetsPro a răspuns:

Momentan nu se accepta noi inscrieri (nu se mai accepta inscrieri de vreo 2 ani).
Poti vedea/intreba mai multe pe forumul oficial : https://productforums.google.com/forum/#! forum/books-on-google-play-partner