| fdmarius a întrebat:

Buna ziua TPU, am nevoie din nou de ajutorul vostru. Vreau sa imi iau un telefon si nu prea stiu ce sa aleg dintre cele 2 favorite ale mele, Motorola Fire vs. Samsung s5560.
Ce credeti, pareri?, care credeti ca este mai bun si care la-ti cumpara daca ati fi in locul meu? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cllausz a răspuns:

Motorola dupa parerea mea e complet inferior Samsungului din punct de vedere al rezistentei telefonului, calitatii la care asculti muzica, designului. Bazeaza-te pe intuitie si alege telefonul care sa-ti placa in timp si care sa te tina si sa reprezinte cine esti cu adevarat. Bafta!

1 răspuns:
| Amandacjic a răspuns:

Eu mi-as lua un Motorola Fire :d