| untu a întrebat:

TPU! Am o mare problema la PC,nu pot descarca la bara de programe BLUETOOTH FILE TRANSFER,ci esueaza dar ramane incomplet! Ce ma fac,dar imi trebuie sa descarc pozele si videoclipurile mele de pe smartphone la laptop cu ajutorul unui card SD,dar incerc daca apare pe Panoul De >Control >Computer sa vad daca apare ceva un program adaugat pentru a putea descarca pozele, dar acolo nu imi apare nimic nici un program de adaugat! Nu stiu care poate fi problema, care este solutii? Oare poate sa incerc la introducerea unui adaptor usb-cititor card SD? Rog seriozitate! va multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai cititor de carduri la laptop, ai cablu la telefon, foloseste-le, ca de aia le ai!

| untu explică (pentru K0sti):

Inca nu am adaptor pentru cititor de carduri de memorie SD! Trebuie cumparat, nu stiu de unde!