| Pufulinna a întrebat:

Am un aparat Nikon si cand vreau sa descarc pozele nu merge! Nici cu cititor de card nici cu mufa aceea a lui! Imi apare o iconita acolo jos in bara aceea unde e ceasul, messengerul si nimic mai mult! Si culmea ca la altii le merge cand merg sa descarc la ei! A mers si la mine, si ce sa zic merge cand are el chef rolling eyes. Acum nu mi-a mai descarcat o poza de vreo luna buna! Ce pot sa fac caci am nevoie de pozele acelea acum!
Cel mai folositor raspuns care ma va ajuta cu problema, primeste funda.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza win! Probabil ca driverele sunt praf.