| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! As vrea sa imi cumpar un desktop pc, pentru gaming. M-am uitat la mai multe site-uri, si am gasit unul care se potriveste si la categoria gaminc, si la calitate/pret. Bugetul meu este intre 20-23 milioane. Site-ul este mai jos.

http://www.emag.ro/......D44TZBBBM/

Are placa video nVidia, multi spun ca sunt placi video foarte bune. Am citit despre faza cu dd3 si ddr5. Asta e drr5, cele cu ddr5 sunt mai bune, din cate am inteles. Are 8 gb ram si procesor Intel core i5. Credeti ca va rula toate jocurile la ultra?
Astept sfaturi, pareri, si sa spuneti daca este ok la pretul lui, eu cred ca este foarte bun la pretul lui. Multumesc!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Calculatorul se face, nu se ia gata facut! Tu il configurezi!

| norby4u a răspuns:

Raspunsul tau nu are legatura cu subiectul. Decat sa dai raspuns inutil mai bine nu spune nimic.