| CRiSTi00Pq a întrebat:

SaLuTaRe! CuM vii Se PaRe PC-uL? nu gasesc unu-l mai bun. imi incape ( CS : Go. ASSaSiN CReeD 3-4. FiFa 2013-2014 ).

http://www.emag.ro/......D44TZBBBM/

Daca stiti un pc mai bun de pe acel site... anuntati-ma!

MS :)

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Nu are rost sa-ti cumperi de pe eMAG, mai bine cumpara de pe PCGarage.
Uite un sistem pentru gaming pe care poti rula jocurile spuse de tine fara nici o problema www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/gaming-nocturne-7th-edition/.

| CRiSTi00Pq explică (pentru RaduTN):

Nu are nici o legatura site-ul cu pc-ul,
Eu zic ca pc-ul de pe eMAG e destul de bun

| RaduTN a răspuns (pentru CRiSTi00Pq):

Eu zic ca nu, are placa video destul de slaba.
Cumpara-l mai bine pe cel recomandat de mine daca ai bani.

3 răspunsuri:
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Este bun are si placa video buna isi merita bani plus ca componentele din asta sunt mai bune, placile video de la nVIDIA sunt cu multttt mai bune. http://bit.ly/1y5mvFq