| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua TPU, cine mă poate ajuta cu un program PC foarte bun care scoate sau introduce o subtitrare într-un film/serial? Pentru că nu găsesc subtitrări pentru un serial din Mexic și mă gândesc că există un program ceva!

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

BSplayer are optiunea de a căuta automat subtitrare.

In cazurile rare în care nu găsește nu ar fi mare lucru sa cauți manual subtitrarea pe google.

| Valentin_Vali_1998_1858 explică (pentru PainTech):

Problema este că nu se găsește subtitrarea pe nici un site! Iar nici nu cred că BSplayer va găsi subtitrarea dar nu e nici o problemă! Mulțumesc frumos pentru ajutor!

| PainTech a răspuns (pentru Valentin_Vali_1998_1858):

Ce film este?
Poate am mai mult noroc la găsit subtitrări.

| Valentin_Vali_1998_1858 explică (pentru PainTech):

Serialul Bia de la Disney Channel!

| Bariel a răspuns:

Pai multe playere video au optiunea de a adauga subtitrari, subtitrarile la filmul/serialul le gasesti pe internet sa le descarci, dar aici problema e ca este posibil sa nu se sincronizeze perfect subtitrarile cu videoclipul si sa fi nevoit sa le modifici tu timpul de inserare.