| FunMen1 a întrebat:

Buna ziua TPU,

Doresc sa achizitionez un smartphone si as vrea sa stiu ce imi recomandati. Vreau sa fie unul performant, sa nu se blocheze, fara buguri sau alte minuni.
Ps:As dori si ziceti si alte modele, nu doar Galaxy S2 si Iphone si daca ati avut vreun model anume.

Multumesc.

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu as merge pe unul cu android... cele de la Samsung si HTC sunt foarte bune, iti recomand galaxy s sau galaxy ace

| Takocska a răspuns:

HTC orice model functioneaza foarte oké eu am unul HTC touch 2 de un an si. Si merge perfecthappy

| Kazimir a răspuns:

Go for Nokia. Ieftine și bune.

| gohsty a răspuns:

Pai eu am LG optimus e510 si in poza arata oribil pe netstraight face dar arata in realitate bestial raucopii zic c e iphone.bateria tine ff putin dar merita adica are android 2.3 are camera de 5 imaginile's perfecte...pot baga melodii si jocuri, jocuri pe gratis ca le iau cu androidul.Are net wi-fi si e destul de cool.In rest galaxy mini ca e compact, dragut si finut dar se incarca greu(ma refer la aplicatii) in rest HTC da e cam scump.Lg meu a fost 2 milioane cu reduceri la cosmote ca am dus un telefon vechi si daca duci iti scade din pret, si am prelungit contractul vechi si de la 10 mil a scazuthappy sper ca te-am ajutat.>big grin

| kattyk a răspuns:

Htc desire hd

| digitalgsm a răspuns:

In orice caz iti recomand Samsung! Bate pe departe Nokia si LG si dupa parerea mea si I-phone-ul!