| bogdan152 a întrebat:

Buna ziua TPU. Ieri am cumparat un Smart TV Samsung, 40H5203 si am descarcat niste filme pe stick, in format MKV. Cand am vrut sa le rulez, a spus ca nu poate reda sunetul, dar imaginea da. Stiu ca MKV-ul e o problema. Cum si in ce format il pot transforma? Multumesc anticipat si ofer fundita.

3 răspunsuri:
| bogdan152 explică (pentru DanteAsapRav):

Super! Cu AVI merge super

| HuShEr a răspuns:

Poti reda si matroska da ai grija la bitrate-ul sunetului nu e nevoie sa convertesti tot filmul doar sunetul incearca sa il schimbi