| ronaldo318 a întrebat:

Am achizitionat un LED 3D Samsung de 102 cm si as vrea sa stiu daca se pot vedea toate posturile in 3D, si pentru ca sa pot vedea filme in 3D ce trebuie sa fac exact? Pun filmul in 3D pe stick si conectez stickul la televizor si rulez filmul? MULTUMESC ANTICIPAT! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa vezi toate posturile 3D pentru ca nu emit 3D. Acum eu te intreb daca ai putea sa stai 3-5 ore cu ochelarii aia la ochi in fiecare zi.Eu nu pot.Majoritatea posturilor TV nu pot rula filme sau emisiuni în format tridimensional. In prezent ai doar un singur canal - High TV 3D -, care se regăseşte în grila UPC România. In legatura cu filmele descarcate de pe internet asa trebuie sa procedezi, cum ai zis tu, insa ai grija ca un film are si 15-20 GB.
Bafta!

| ronaldo318 explică (pentru neluL):

Deci doar pun filmul pe stick in format 3D, pentru ca sunt constient ca formatul trebuie sa fie 3D si conectez stickul la televizor si va merge? e sigura treaba? pentru ca daca e asa merg acum sa imi achizitionez un stick de 16 gb.

| neluL a răspuns (pentru ronaldo318):

Iti trebuie un stick mai mare.De exemplu Avatar 3D eu il am de 18 GB.

| ronaldo318 explică (pentru neluL):

Din cate am vazut eu, doar avatarul e mai mare de 16 gb si deja mi-am achizitionat un stick KINGSTON DATA TRAVEL de 16 GB. sper sa-mi fie de ajuns. ITI multumesc mult pentru ajutorul acordat. Stima!

| neluL a răspuns (pentru ronaldo318):

Cu placere! bye, bye wave