| BogdanSolo a întrebat:

Buna ziua! Din pacate, al meu Samsung Smart TV din 2015 nu este compatibil cu HBO Max si Disney Plus, browserul lui nu mai poate deschide site-urile de filme online, iar chromecast 2 (pe care îl am deja) nu ma ajuta, intrucat nu reda subtitrarea care nu este "implementata" in player, asa ca sunt tentat sa iau un stick tv 4k. Nu stiu, insa, care m-ar ajuta in special pe partea de filme online din browser, asa ca va rog sa-mi dati un sfat. Amazon Fire Stick, Xiaomi sau Realme? Ce-mi recomandati? Multumesc anticipat ????

6 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Google TV daca tv-ul tau e 4k. (Tot un Chromecast dar vine și cu telecomanda). Eu așa am, pentru că magazinul de aplicații Philips nu are Disney. Sunt foarte multumit. Daca nu ai 4k, Chromecast3.

| BogdanSolo explică (pentru VoidEternal):

Chromecast TV e bun si pentru filme online, are browser? Ma refer la site-urile astea la care se uita lumea, nu pkatformele de streaming. Le stii?

| VoidEternal a răspuns (pentru BogdanSolo):

Https://www.youtube.com/watch?v=R_ZDjslHmqE&ab_channel=TeamAG

e mai complicat un pic dar se poate.

| blackann a răspuns:

Stick

| mrninu a răspuns:

Salut, asa am pățit și eu cu al meu. L-au tot actualizat pana când softul nu mai știe sa facă față. Recomand un stick Xiomi

| BogdanSolo explică (pentru mrninu):

Ai testat Xiaomi si cu filme din browser? E ok?