| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Buna ziua TPU!
Mi-am luat un telefon nou si vreau sa-mi bag muzia pe el.Am citit acea carticica a telefonului si zice in felul urmator:
Ultilizarea tel. ca dispozitiv de sincronizare pentru. muzica

Sincronizarea tel. poate fi realizata utilizand windows media player 10/11 si accepta atat memeria tel. cat si un card de memorie.

1.deconectti tel.de la pc
2.selectati conectivitate din fila setari
3.selectati mod conexiune usb.
4.atingeti Sincronizati muzica
6.conectati tel. la pc.pe telefon se va afisa Conectat.

urmez toti pasii, dar nu se conecteaza.straight face
am incercat sa imi instalez windows media player dar nu emrge.
credeti ca e din cauza ca n-am acest program?
apropo cand bag cablu de date zice : conectare esuata.verificati sistemuls au windows media player. ce sistem?

cand ma conectez la PC suite imi merge, dar aici nu.

v rog sa ma ajutati! multumesc.

dau funda!

3 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

LG C E 0168

majusculeeeeeeeeeeeeee

| djlamaie a răspuns:

Ce telefon ai?

| reliefplayer a răspuns:

Spune-ne ce telefon ai