| alyboe19 a întrebat:

Buna ziua TPU. va rog spuneti-mi si mie daca acesta Placa de baza MSI 760GA-P43 (FX) poate sa tina urmatoarea configuratie : procesor fx 8350, placa video r9 290, 8 gb ram 1600 frecventa, 1 hdd 1 tb 7200 rpm?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Le poate tine fara probleme. Dar dat fiind faptul ca procesorul si placa video sunt destul de mancacioase, vei avea nevoie si de o sursa ok.
Ceva de genu asta : http://www.pcgarage.ro/surse/zalman/zm600-lx-600w/

Bft!

| alyboe19 explică (pentru Jipa95):

Iti multumesc dar nu mai conteaza ca mi-am ales o configuratie Intel, deoarece este mult mai stabila.

1 răspuns: