| 666SATANA666 a întrebat:

Buna ziua tuturor, as avea si eu nevoie de o informatie din partea dumneavoastra, as dori sa imi achizitionez un Dell 780 sff si am inteles ca ii pot adauga o placa video low-profile intr-un slot PCI-e x16, imi puteti recomanda cateva placi video puternice care sa se potriveasca cu acest calculator?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate nu te astepta la prea mult din partea ei. Zici de cele mai "noi jocuri". Aia nu se va putea. Placile video necesare pentru asemenea jocuri costa in jur de 2000-3000 lei. http://www.emag.ro/......EVVBKBBBM/

| 666SATANA666 explică (pentru Salontanul):

Nu trebuie sa-mi mearga absolut toate jocurile, cateva din cele recente, Multumesc pentru ajutor.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dac sunt low-profile nu sunt puternice. Spune-mi in ce suma sa ne incadram?! Cele low-profile nu depasesc 300 lei.

| 666SATANA666 explică (pentru Salontanul):

Ma incadrez in suma de 100-200 lei, dar daca este nevoie mai strang insa as dori sa o montez pe o placa de baza cu un procesor core 2 duo e8400 si as vrea sa faca fata macar la jocurile aparute recent, dar totodata si pe partea de office.