| JuniorJuniorJuniorSiTasuSenior a întrebat:

Un XBOX360 in momentul actual (decembrie 2015) costa cam 1000 ron. Cam cat ar putea costa in vara (2016). Pretul ar mainpuea scadea? Ma refer la cumparaturi online. Ofer funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

De fapt e 800 lei versiunea cu 500 GB HDD pe altex.ro.

Eu unul ti-as recomanda sa mai strangi niste bani sa mergi pe generatia noua de console pentru ca in maxim 2-3 ani xbox360 o sa fie trimis la "casat" adica nu o sa mai apara jocuri pentru el sau daca o sa apara o sa fie prost optimizate. Un exemplu de joc cu diferente grafice foarte mari ar fi COD BO3
https://youtu.be/hm66ybXFNWs

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Xbox 360 nu mai merita nou
Sh il poti gasi la 600 lei plus jocuri de la vânzător

| Sarcopt a răspuns:

Pănă în vară o să te răsgăndeşti şi o să-ți iei altceva. Probabil şi acuma o să-l găseşti la reducere dacă cauți

| JuniorJuniorJuniorSiTasuSenior explică:

Multumesc de raspuns si de sfaturi, insa la momentul actual nu imi pot permite mai mult de un xbox 360, multumesc din nou si pentru informatii. Toate cele bune si sarbatori fericite big grin