| Seven71 a întrebat:

Buna ziua utilizatori TPU, in ultima vreme am avut o problema cu browserul meu, vivaldi si visual code(nu visual studio) apar puncte albe peste tot, nu acopera tot ecranul dar sunt enervante si nu pot continua, se intampla de obicei cand nu misc cursorul pentru putin timp(cateodata chiar si cand folosesc aplicatia mai ales in cazul de la visual code)si dispar cand aduc cursorul spre ele, nu stiu cum sa repar aceasta chestie, din pacate se pare ca nu vad nici o optiune pentru incarcarea unei imagini.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E varza, l am incercat, vezi de noul edge sau chorme

| Seven71 explică (pentru RAY):

Mi-a funcitonat perfect pana acum.Dar la visual code? Si acolo mi se intampla aceeasi problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci la Firefox și n-o sa mai ai nicio problemă

| SasaSasa2000 a răspuns:

Deci. habar n-am și probabil că zic prostii.
Încearcă să al dezinstalezi și să al instalezi din nou,mai încearcă si sa rulezi o scanare cu "Advanced sistem care" asta e numele programului,și ați recomand o defragmentare, o găsești tot acolo, da mai înainte dezinstaleaza ce crezi tu că nu mai ai nevoie, poate ai și un video "ascuns" pe undeva prin disc, îmi poți spune daca s-a rezolvat după ce ai făcut asta? Ms, Pa.