| Rosegof15 a întrebat:

Buna ziua! Vreau sa adaug capitole in video pe youtube.Mentionez ca am 700 de abonati, am incercat toate posibilitatile si nu mi se adauga in clip.Ce as putea face? Este nevoie de 1000 de abonati?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Trebuie sa te inarmezi cu rabdare si cand va creste numarul de abonati, sa mai postezi.
Ai putea sa-ti rogi prietenii de pe FB si Instagram, sa se aboneze la canalul tau de Youtube (din pacate, pe TPU nu este posiila reclama personala).

| Rosegof15 explică (pentru Violleta2022):

Problema este ca nu merge sa adaug capitole! Nu stiu de ce! Nu imi apar in clip, de crescut cresc oricum!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rosegof15):

Ai depasit deja 1000?

| Rosegof15 explică (pentru Violleta2022):

Nu am depasit, am 700

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rosegof15):

Putini, foarte putini... mai creste, mai ai rabdare sa depasesti 1000-2000