| minuet a întrebat:

Vreau sa fac o prezentare powerpoint in care sa adaug mai multe melodii, sau un colaj, dar nu vreau sa le adaug normal cu Insert - Sound pentru ca asa am nevoie de melodie in folderul in care am si prezentarea. Am vazut ca se pot adauga si altfel, adica sa nu am nevoie de melodie langa prezentare, ci sa fie salvata melodia in prezentare sau ceva de genu... Cum as putea face acest lucru?

3 răspunsuri:
| MozZatY a răspuns:

Ce varianta de Office ai? Din cate stiu nu este nevoie sa ai melodia in folderul cu prezentarea

| minuet explică (pentru MozZatY):

Ofiice 2007, si ba da, trebuie sa am melodia in folderul cu prezentarea. Chestia despre care intrebam am vazut-o pe nicepps.ro. Acolo am vazut prezentari cu muzica, dar fara sa fie nevoie si de melodie.